به گزارش روابط عمومی شرکت برسا نوین رای، همایش معرفی زیرساخت تولید نرم‌ افزار سیستم ساز، ۱۸ دی‌ ماه در مرکز همایش‌ های مجموعه فرهنگی - ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

زیرساخت سیستم‌ ساز بستری برای تولید سیستم‌ های اطلاعاتی و پیاده‌ سازی فرآیند های سازمانی می‌باشد که توسط شرکت برسا نوین رای به‌ صورت کاملاً بومی تولید شده است.

این سیستم مبتنی بر فناوری Net. طراحی گردیده و خروجی آن به‌ طور همزمان تحت ویندوز و وب قابل‌ استفاده می‌باشد.

با استفاده از این زیرساخت هر سازمانی به‌ سادگی و در زمانی بسیار کوتاه می‌تواند بدون درگیر شدن با مشکلات برنامه‌ نویسی، نرم‌افزار های مورد نیاز خود را تولید نماید.

در این همایش، از مدیران و کارشناسان IT برخی از سازمان‌ های دولتی و خصوصی سراسر کشور دعوت به عمل آمد.

 در ابتدای این همایش مهندس عبدالهی مدیر تولید شرکت برسا نوین رای به تشریح ساختار معماری و اجزای تشکیل‌ دهنده سیستم‌ ساز پرداخت و پس‌ از آن به‌ طور مختصر برخی از سیستم‌ های تولید شده با آن را معرفی نمود.

در ادامه نمایندگان بانک تجارت و شرکت مهندسی مبنا به‌ عنوان دو سازمان منتخب در استفاده از سیستم ساز، تجربیات خود در استفاده از این زیرساخت را برای حاضرین بیان نمودند.

ساخت یک نمونه سیستم عملیاتی با استفاده از سیستم ساز در کمتر از ۲ ساعت، باعث گردید که سادگی، انعطاف‌ پذیری و سرعت تولید سیستم ساز بیش‌ از پیش مورد توجه حاضرین در همایش قرار گیرد.

در این نمونه یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، فرآیند ثبت سفارش و فرآیند نظر سنجی آنلاین و همچنین داشبورد های مدیریتی تولید شد.

در بخش پرسش و پاسخ نیز مهندس صادق مدیر عامل و دکتر لسانی مدیر توسعه زیرساخت شرکت برسا پاسخگوی سؤالات مطرح‌ شده بودند.

آخرین و جذاب‌ ترین بخش‌ این همایش، استفاده دسته‌ جمعی مدعوین از سالن بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب بود که صحنه‌ های بسیار جالبی را رقم زد.

 

 

 

 

 

 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده